مکتب پویا و انسان ساز تشیع به زودی جهان را به نور اسلام ناب منور خواهد کرد.

بسج جهانی

اگرانشاءالله پیش بینی ها (باحتمال قوی) بزودی واقع شود

امام علیه السلام پس از ظهور حدود هشت ماه با ارتش متحد استکبار جهانی به فرماندهی آمریکا و اسراییل و انگلیس که ناو هایشان را در ساحل غزه مستقر میکنند تا جلوی قیام امام علیه السلام را بگیرند نبرد می کنند و سپاه عظیم اسلام متشکل از نیروهای ملحق شده ازبسیج و سپاه و ارتش ایران ، همه در ترکیب وساماندهی بسیج بدون درجه و نشان به فرماندهی مقام عظمای ولایت به امام علیه السلام می پیوندند ، حتی گروه هایی از دیگر نقاط جهان وکسانی که با دیدن امام علیه السلام تازه مسلمان شده اند همه به سپاه امام علیه السلام ملحق میشوند وپس ازنابودی تمامی کفر استانداران امام علیه السلام در سراسر جهان مستقر و حاکمیت قران در سراسر جهان فراگیر میشود.

نظرات   

 
+1 #11 Yasin56 1394-11-14 07:31
بنام خدا وبا سلام خدمت آقا سید بزرگوار وعزیز،
حاج ...
از شما خواهش داریم محافظه کاری را کنار بگذارید و ناگفته ها را بگویید که فردا دیر نشود.از اوضاع کشور،از حوادث پیش رو در منطقه، واز حوادث جهان برایمان بنویسید تا انشاالله حق مطلب را ادا کرده باشید.
انشاالله خدا به شما سلامت و طول عمر پر عزت عطا نماید و ما بندگان گنهکار را نیز در مسیر حق و حقیقت نگه دارد ودعای خیر شما پشت سرمان باشد.

خدمت برادر عزیز Javad باید عرض کنم که بنده کمتر کسی را به صراحت لهجه و رک گویی حاج آقا دیده ام و عنوان "محافظه کار" به ایشان نمی چسبد. اگر شما هم مثل بنده حقیر تمام مطالب حاج آقا را مطالعه فرموده باشید به این نکته پی خواهید برد و بنده و امثال بنده در این خصوص(صراحت لهجه و ... و...) به گرد ایشان هم نخواهیم رسید، البته شاید منظورتان "مصلحت اندیشی" بوده که البته این مشی همه بزرگان است و گفتن هر مطلبی موقعیت خود را می طلبد و تا همین الان هم ایشان مطالب ارزشمندی ارائه فرموده اند که حقیر بی نوایی چون من به قدر فهم و درک , بضاعت خود از آن بهره ها برده ام. خداوند به ایشان و همه اعضای محترم این سایت نورانی سلامتی و توفیق خدمت در رکاب مولایمان را عنایت فرماید.

والسلام علی من اتبع الهدی
 
 
#10 جواد.ن.390 1394-11-13 22:03
با سلام
ضمن مطلبی در کانال تلگرام فرمودید که حاج آقا به سوالات پاسخ میدهند.با توجه به یک طرفه بودن ماهیت کانال در تلگرام دقیقا منظور شما چیست؟اعضای کانال از چه طریقی میتوانند سوال کنند؟
مطلب دیگه اینکه ظاهرا و طبق جستجو و کاوش دوستان و صاحب نظران این نرم افزار مورد تایید و حمایت و استفاده اطلاعاتی سران رژیم غاصب صهیونیستی است.بهتر نبود که این زحمات رو در نرم افزارهایی با همین کارکرد که منتسب به داخل کشور هست میکشیدین.مانند بیسفون.
با قدردانی از رهنمودها و بشارات سید بزرگوار و زحمات مدیریت سایت
 
 
#9 علی محمد ۱۲ 1394-11-13 14:36
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم.خداقوت
ببخشید در ضمن بفرمایید کانال تلگرامی که مدتی است فعالیت میکند مورد تایید شما هست یا خیر
سلام
لطفاً اینگونه نپرسید چون اگر حاج اقا بخوانند میفرمایند خیر
چرا ؟
چون بزور و به اصرار ما قبول نموده اند که تلگرام باشد الان هم چند شبی است که خودشان سر میزنند و ایضاً جواب بعضی از سئوالات را میدهند از این فضا راضی نیستند چون برایشان ناخوشایند است و میفرمایند تلگرام را حذف نمایید.
اگر تلگرام مورد تایید حاج آقا نیست و برایشان ناخوشایند است پس چرا آنرا حذف نمی کنید پایگاه ظهور توانسته است تاکنون نقش مهم در ایجاد و افزایش بصیرت و معرفی ولایت فقیه و ... ایفا کند .تقاضای من از حاج آقا این است هر چند مشغله کاری شما زیاد است اما مطالب و راهنماییهای ارزنده تان در باره معارف دینی،ظهور،انتخا بات را از ما دریغ نکنید شاید بهره ما از مطالب ارزنده شما ناچیز باشد اما:
آب دریا را اگر نتوان کشید
هم به قدر تشنگی باید چشید
اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و اهلک اعدائهم اجمعین
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
 
 
#8 میثم.ق.ک1138 1394-11-12 23:34
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم حاج آقا بزرگوار، عذر میخوام متاسفانه والده بنده اجازه حضور بنده رو در عضویت بسیج را نمی دهند و بارها صحبت کرده ام ولی بی فایده ست از طرفی اصلاً دوست ندارم که از لشگر حضرت جا بمانم-البته اگر توفیق حضور در زمان قیام حضرت سلام الله علیه را داشته باشم- حال به نظر مبارکتان چکار کنم؟
سلامتی و موفقیت شما را از خداوند منان خواستارم..یا علی مدد.
سلام
حاج اقا قبلا در پاسخ مشابه بصورت تلفنی فرمودند
:
از مادر عذر خواهی کن و عرض کن مادرم اطاعت امر میکنم
اطاعت از مادر از جهاد بالاتر است
 
 
#7 Javad2750 1394-11-12 21:34
ببخشید در ضمن بفرمایید کانال تلگرامی که مدتی است فعالیت میکند مورد تایید شما هست یا خیر
سلام
بله
 
 
+1 #6 Javad2750 1394-11-12 21:32
بنام خدا وبا سلام خدمت آقا سید بزرگوار وعزیز،
حاج ...
از شما خواهش داریم محافظه کاری را کنار بگذارید و ناگفته ها را بگویید که فردا دیر نشود.از اوضاع کشور،از حوادث پیش رو در منطقه، واز حوادث جهان برایمان بنویسید تا انشاالله حق مطلب را ادا کرده باشید.
انشاالله خدا به شما سلامت و طول عمر پر عزت عطا نماید و ما بندگان گنهکار را نیز در مسیر حق و حقیقت نگه دارد ودعای خیر شما پشت سرمان باشد.
 
 
+2 #5 انصاری 1394-11-12 00:36
سلام علیکم و رحمه الله
من از درمان و دردو وصل و هجران پسندم آنچه را جانان پسندد
در مورد نشر رموز قرآنی مشتاقانه سالهاست منتظریم شاید ظرفیت لازم را نداشته باشیم ولی اگر صلاح میدانید ابتدا اعضای محترم سایت را از آن علوم بهره مند فرمایید.اجرکم عندالله
ببده ساقی آن می که حال آورد
کرامت فزاید کمال آورد

به من ده که بس بی‌دل افتاده‌ام
وز این هر دو بی‌حاصل افتاده‌ام
 
 
+3 #4 فتح اللهی 1394-11-11 14:41
سلام. واقعا تقصیرحاج اقا رحمتی نیست که حقایق زیادی روبرای ماافشا نمیکنه تا امثال بنده واین آقاصابرهست وضعیت همینه. بجای سوال کردن از نحوه زندگی پس از ظهور وحکومت حضرت حجت سلام الله علیه تازه میپرسیم ۱۳آبان چه شعاری بدیم لابد فردا هم میخوایم بپرسیم روز سیزده بدر پس ازظهور چه بکنیم یا چهارشنبه سوری دردوران پس ازظهور به چه شکل است. توروخدا بااین سوالات بسیارسطحی وقت این انسان شریف خیرخواه رونگیریم.
 
 
+3 #3 س-232 1394-11-10 09:33
با یاد خدا
سلام علیکم
اقا صابر بعد ازظهور استکباری یا امریکائی وجود نخواهد داشت .حکومت صالحان وعدالخواهان و ولایت مطلقه حجت خدا در راه است برادر
 
 
-1 #2 صابر94 1394-10-28 15:07
سلام علی عباد الله الصالحین

"خودتان را برای ادامه مبارزه با استکبار آماده کنید" امام خامنه ای مد ظله العالی

بعد از ظهور موفور السرور منجی عالم بشریت، احتمالاً اولین تجمع سالانه امت حزب الله تظاهرات 13 آبان خواهد بود
و چه تظاهراتی شود آن تظاهرات با پیام دعوت آقا و مولایمان

الهم عجل لولیک الفرج


--------------------------
سلام بر همان عباد صالح
اما اقا سعید این چه مطلبی است که نوشته ای؟

13 ابان
پس از ظهور
حقیقتا بنده که ماندم چه پاسخی دهم
اما
ببینیم دوستان در مورد این مطلبشما چه میفرمایند؟!!!
 
 
+6 #1 hameddj 1394-10-13 14:02
درود خدا بر سید عزیز حاج آقا رحمتی و گردانندگان سایت ظهور
چقدر پیامهایتان امید بخش است
خدارو شکر که در این برهه از زمان مبشری مثل حاج آقا و سایت ظهور هستند و باعث دلگرمی و امید و عشق در منتظرانند
 

برای ثبت نظر اگر مایلید عضو شوید.

اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی كُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلاً

بازگشت به بالا

Template Design:akin