مکتب پویا و انسان ساز تشیع به زودی جهان را به نور اسلام ناب منور خواهد کرد.

آقای ظریف! اشتباه کردید، که اشتباه کردید

حماسه عظمت و بصیرت ـ 28

خبرگزاری فارس: اعتراض به اشتباه/ «اشتباه کردید؛ اشتباه کردید»!

مردم همدان با در دست داشتن پلاکاردهایی با عنوان «آقای ظریف! اشتباه کردید، که اشتباه کردید» و «آقای رئیس جمهور! شما هم به اشتباه خود اعتراف کنید»، ضمن اعتراض خود به این اشتباه، از فتنه‌گران نیز تبری جستند و آنها را مستحق مجازات دانستند.

از همدان، در هفتمین سالگرد روز «بصیرت و میثاق با ولایت» تجمع بزرگ 9 دی با حضور سردار آبنوش معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در میدان امامزاده عبدالله(ع) همدان برگزار شد.

طبق برنامه اعلام شده تجمع بزرگ حماسه 9 دی از ساعت 10 در همدان باید آغاز می‌شد اما مردم متدین و ولایتمدار در سرمای هوای همدان زودتر از ساعت مقرر در محل حاضر شده و مشتاقانه منتظر شروع مراسم بودند.

در این تجمع بزرگ برخی از حاضران پلاکاردهایی که روی آنها جملاتی از قبیل «آقای ظریف! اشتباه کردید، که اشتباه کردید»، «امروز دشمن غلط می‌کند به فکر بر انداختن انقلاب باشد»، «9 دی 88 : نه، به فتنه‌گران»،«9 دی 95: نه به دلباختگان به آمریکا»، «مرد ساکت فتنه‌ها بداند: با سید علی هر که در افتاد ورافتاد»، «آقای رئیس جمهور! شما هم به اشتباه خود اعتراف کنید»، «40 سال مذاکره با آمریکا و دستاورد تقریباً هیچ، نتیجه خوشرویی با آمریکا» و ... در دست داشتند و از این طریق اعتراض خود را اعلام کرده بودند.

در حالی که در هر لحظه به تعداد شرکت‌کنندگان در تجمع بزرگ حماسه 9 دی اضافه می‌شد مراسم با سخنرانی جواد بیات دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان آغاز شد.

بیات در این مراسم به موضوعات رخ داده در جریان فتنه 88 و کمک دشمنان خارجی به فتنه گران داخلی اشاره کرد در رابطه نقش شهید همدانی در آرام کردن فتنه در تهران پرداخت و بعد از سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر منافق»، « مرگ بر اسرائیل»،«لبیک یا خامنه‌ای»، مردم ولایتمدار نیز با او همراه شده و در ادامه خواستار برخورد جدی با فتنه گران شدند.

سخنران بعدی مراسم سردار آبنوش معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء بود که پس از گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه 9 دی رودخانه‌ای زلال و روشن بود که هرکس با شستشو در آن تطهیر شد و به خیل مؤمنین ملحق شد، اشاره کرد.

وی با اشاره به نقش سردار همدانی در دفع فتنه 88، ایشان را افتخار استان همدان دانست که برای نامگذاری لشگر همدان به نام انصارالحسین(ع) تلاش های بسیاری کرد.

سردار آبنوش همچنین به ارادت سردار شهید همدانی به اباعبدالله(ع) اشاره کرد و از شیوه این شهید بزرگوار برای آرام کردن جریان فتنه در تهران به عنوان فرمانده لشگر تهران بزرگ سخن به میان آورد.

سردار آبنوش که خود در جریان مقابله با فتنه به عنوان فرمانده منطقه میدان 7 تیر و ولیعصر(عج) و خیابان انقلاب از سوی سردار همدانی مشخص شده بود مطرح کرد که در کانون فتنه در این منطقه سیستم مجهز الکترونیکی کشف شد که از انگلیس به فتنه‌گران خط دهی می‌کرد و دستور می رسید که در کجا آتش فتنه را روشن کنند و یا چه شعارهایی بدهند.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در ادامه سخنان خود با ناکثین صدر اسلام اشاره کرد و فتنه‌گران را ناکثین انقلاب اسلامی و عصر حاضر دانست که لکه ننگ این فتنه تا ابد بر پیشانی آنها خواهد ماند و پاک شدنی نیست.

سردار آبنوش همچنین به برجام اشاره کرد و ضمن تشکر از وزیر امور خارجه با بیان اینکه شما با اعتراف به اشتباه خود، جواب لطف مقام معظم رهبری را دادید، گفت: اعتراف ظریف به اشتباه در مسئله برجام مشت محکمی بر دهان کسانی بود که نامردانه قصد انداختن نقاط تاریک برجام به گردن رهبری را داشتند.

در پایان این مراسم سردار آبنوش از مردم همدان برای حضور خود در سرمای هوا قدردانی کرد و از حماسه آفرینی‌های مردم این دیار در همیشه انقلاب سخن گفت.

در پایان این مراسم متن بیانیه نماینده ولی فقیه در استان همدان به مناسب 9 دی قرائت شد.

اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی كُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلاً

بازگشت به بالا

Template Design:akin