4

تصوير يك خانواده فقيردر عربستان

 

نان و روغن رونالدو از سفره خشك مسلمانان عربستان

 

در هرجايگاهى كه از آن جايگاه انسان به اوج مى رسد ، ميتواند پرتگاه سقوط هم باشد

عربستان سكوى سقوط رونالدو

 رونالده جاده صاف كن ابوارِّه ، ماموريتش تحت الشعاع قرار دادن تمام جنايات  راهزن زاده هاى سعودى واَبوارِّه در يمن و سوريه و عراق و...

يك  فعال رسانه‌ای نوشت:  هشتصد  میلیون  و پنج ماشین و فروشگاه و استخر به یک بازیکن  می دهید ؟

 پس فقرا ، زنان بی سرپرست ، سیل زدگان جده و بیکاران چه می‌شود؟   

 

« ترکی الشلهوب» در تویئتر خود نوشت:« محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی میلیون‌ها دلار  برای قرارداد با رونالدو هزینه می‌کند تا چهره خود را بهبود بخشد؛درحالی که شهروندان در جده غرق در ویرانی و سیل هستند.

«ابو الجوائز المطامیری» فعال سعودی دیگر نیز نوشت: پس از اتمام  جام جهانی قطر 2022 ، نام قطر در جهان مشهور شد. این موضوع منجر به حسادت محمد بن سلمان در مورد قطر شد. بدین ترتیب  مبلغ  پیوستن رونالدو به  النصر را به این باشگاه پرداخت. اما بن سلمان در  بهبود وجهه خود قطعا شکست خواهد خورد.

این درحالی است که « عبدالملک العجری» عضو هیئت ملی مذاکره کننده دولت نجات ملی  یمن در توئیتی نوشت: «می توانید رونالدو را بخرید. العلیمی را هم رایگان ببرید. اما یمن و خاک آن و جزایرش و آبهایش قابل فروش نیستند؛ حتی اگر آتش از زمین شعله ور شود و از آسمان گلوله ببارد».

سازمان اروپایی-سعودی حقوق بشر نیز اعلام کرد  که این قرارداد با رونالدو ، بزرگترین  اقدام عربستان در  رویکرد شستشوی ورزشی است که عربستان سعودی در سال‌های اخیر سخت  تلاش کرده از خلال آن وجهه خود را بهبود بخشد.این اقدام در همزمان با ثبت عربستان در صدر لیست ناقضان حقوق بشر به رهبری محمد بن سلمان انجام می شود. 

  

ادامه دارد  

نوشتن دیدگاه


١- بلحاظ قانونی هر فرد مسئول محتوای نظر ارسالی خود است ،که از طریق قانون با آی پی شناسایی و پيگيرى می شود

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

© 1387/11/11 - 1402 islamicworld.ir  تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه نشر معارف قرآن و ولایتz1111.ir محفوظ است.
Template Design:Akin Group
کانال