4

عشق حسینی(علیه السلام)

هل الدین الا الحب

این عشق به امام حسین علیه السلام بود که حربن یزید ریاحی را نجات داد

واما یک پرسش از مومنین که در روضه امام حسین (علیه السلام) به مهمانان امام حسین (علیه السلام )در هیئتها و مجالس روضه امام حسین( علیه السلام)

 بانوان محترمه (دختران و زنان باصطلاح بدحجاب) که پوشش خوبی ندارند

یا به مردان وجوانانی که ظاهر باصطلاح حزب اللهی ندارند ،چپ چپ نگاه میکنند و با خود میگویند اینها برای چه اینجا آمده اند و فقط خود را شیعه ناب امام حسین علیه السلام میدانند وبس...! 

اگر یکی از اینها چه دختر یا پسر از خانواده خودت بود و ظاهر خوبی هم نداشت وحتی نسبت به نماز وروزه هم کاهل بود اما یک دفعه اورا در وسط روضه امام حسین (علیه السلام) ببینید که در حال اشک ریختن یا سینه زدن هست ، آیا از اینکه او به مجلس عزای حسینی آمده خوشحال می شوی ؟ یا ناراحت 

آیا باخود نمیگویید ،همین که  به این مجلس آمده ،در روحیه اش ودر اعتقاداتش اثر مثبت میگذارد و ان شاء الله امام حسین علیه السلام دست او را می گیرد و به راه می آید!و حتما بعد از روضه هم به او محبت مضاعف میکنی وتشویقش هم میکنی و ابراز خوشحالی هم میکنی

اما

چرا همین فکر و ذهنیت مثبت را به غیرخانواده خودت ندارید؟ وبه این دسته از میهمانان امام حسین علیه السلام محبت قلبی و ایمانی نمیکنید؟! واز حضورش در این مجالس نورانی استقبال نمیکنید!؟

در خانه اگر کس است یک حرف بس است  

نوشتن دیدگاه


١- بلحاظ قانونی هر فرد مسئول محتوای نظر ارسالی خود است ،که از طریق قانون با آی پی شناسایی و پيگيرى می شود

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

© 1387/11/11 - 1403 islamicworld.ir  تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه نشر معارف قرآن و ولایتislamicworld.ir محفوظ است.
Template Design:Akin Group
کانال