4

 

عذاب ناگهانی یا استیصال

ولا یمکن الفرار من حکومتک

بشر امروز،هیچ راه فراری ندارد

یا باید تسلیم دین خدا  بشود که

"(انّ الدین عند الله الاسلام )" وتوبه کند تا لایق زندگی سالم و بدون مشکل در پناه خدا باشد. ولایق واماده زندگی درعصر ظهور و دوران حکومت سرشار از عدالت و پاكى و راستى و معرفت ومحبت بقیة الله الاعظم امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف بشود ، یا تا قبل ازظهور آن منجی عالم که عنقریب است انشا الله، به طریقی عادی یا غیر عادی از این دنیا خواهد رفت چون گناهکاران وعدالت گریزان وحق ستیزان وبی دینان در حکومت سراسرعقل وعشق وپاکی قائم آل محمد (ص)جایی ندارند .

لذاکسانی که در ملاء عام گناه می کنند ودراجتماع مسلمین حرمت شکنی می کنند ،خصوصا گناه کارانی که توبه نکنند و زنانی که مروج بی حجابی باشند وبا آرایش و پوشش بددر اجتماع مسلمین ظاهر شوند ،تا سال( ... )قمری یا با بلاهای طبیعی مانند زلزله شدید...  ومرگ های ناگهانی(...) وحوادث سخت  وعذاب استیصال(۱) از دنیا میروند،!

گناه نکنید عذاب "استیصال" نوعی مرگ ناگهانی ومرض و دردی بی درمان فرا می رسد، وشاید ترو خشک هم با هم بسوزند!

زیاد استغفار نمایید ،مراقب باشید ،عذاب استیصال قبل از ظهور فرا می رسد.!
لعنت خدا بر مروجین فساد و فحشا
لعنت خدا برکسانی که با فیلم ها و مجلات وروزنامه ها ،باعث گمراهی وانحراف بندگان خدا شده ومی شوند !
هر روز تعداد کسانی که کاملاً کشف حجاب کرده اند در جامعه شیعی بیشتر از روز قبل دیده می شوند ! وهرروز در سیمای ملی شاهد نمایش سریال های مبلغ تجمل و اشرافی گری ومصرف و منافی با اخلاق و عفت نوامیس شیعه  هستیم ودر پیشخوان دکه های روزی نامه فروش شاهد تصاویر مستهجن وزننده مطربان وهنرپیشه گان (به نام هنرمند) با پوشش وآرایش های آنچنانی بیشتر از روز قبل هستیم! ودر نظام جمهوری اسلامی اینان بعنوان الگو به جوانان ونو جوانان معصوم معرفی می شوند . وصدایی هم از کسی در نمی آید !

گویا عقلها تعطیل است !چرا یک نفر عاقل  پیدا نمی شود که فریاد بزند !  و مقام معظم رهبری (حفظه الله) را  همراهی نماید!
ای اهل منبر ،ای اهل قلم ،ای اهل بیان، ای اندیشمند ،ای اساتید و  ای محقق ، ای روشنفکر مسلمان به داد جامعه ی شیعه برسید، به روز و از مشکلات روز سخن بگویید ،شما که نان اسلام را می خورید شما که نان انقلاب را می خورید وشما که به برکت این انقلاب به اسم و رسم و نان و نوایی رسیده اید ومیکروفن جلوی شماست
به دور از حب و بغض های سیاسی انتقاد کنید  و دردهای روز جامعه ی شیعه را بگویید و بنویسید  وعملکرد مسئولین را نقد کنید ، عملکرد وزرا خصوصاً وزیر ارشادو برخی نمایندگان ورسانه های تأثیر گذار را نقد کنید عملکرد صدا وسیما را نقد کنید ، علیه این طبل های ابن زیاد که نمی گذارند صدای اسلام وقرآن وبه بندگان خدا برسد اقدام نماییدو به داد بندگان خدا برسید به داد جوانان برسید.

س.م.ر

(1)عذاب استیصال، عذابی است که  در مورد افراد غیر قابل اصلاح صورت می گیرد وبدون مهلت دادن به کسی نازل می شود.

© 1387/11/11 - 1400 az1400.ir  تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه نشر معارف قرآن و ولایتz1111.ir محفوظ است.
Template Design:Akin Group
کانال